پرشین آزما تکنیک

 

مجموعه پرشین آزما تکنیک با هدف توانمند شدن در تجهیز کامل آزمایشگاه ها و مراکز آزمایشگاهی با خرد جمعی موسسین و با تکیه بر دانش مدیریتی و فنی آن ها تاسیس گردیده است .

خوشبختانه گروه مشتریان این صنف افراد تحصیلکرده و حرفه ای میباشند که همین موضوع باعث شده است تا این مجموعه با گرفتن بازخورد و نظر آن ها بتواند با رعایت نکات کوچک و بزرگ مد نظرشان بهترین خدمات و محصولات را ارائه نموده و سهم قابل توجهی از این بازار را به خود اختصاص دهد .

همچنین برای بالندگی و رشد داخلی سعی بر آن شده است تا از نیروهای متخصص و فنی ، همچنین انتقاد پذیر و کوشا استفاده گردد تا همچنان برای تعامل بهتر با مشتریان مسیر هموار باشد .

 

پرشین آزما تکنیک توانسته است در تولید محصولات ، بخصوص از جنس فلز پیشرفت چشم گیری داشته و با بکار گیری ماشین آلات پیشرفته و نیروهای متخصص در زمینه سکوهای فلزی و استیل ، همچنین تولید انواع هود ها و میز های توزین و ... ساخته شده از فلز بر دیگر رقیبان پیشی گرفته و متمایز باشد .

این مجموعه با تکیه بر دانش کارشناسان و تخصص نیروهای فنی خود و با در اختیار داشتن ماشین آلات پیشرفته در زمینه برش (چوب و فلز ) ، اتصال ، رنگ و مونتاژ میتواند تولید محصول را : با رعایت اصل اول کیفیت در کنار قیمت مناسب و سرعت مورد نظر کارفرما انجام دهد .

ما برای رسیدن به این مهم ضمن همکاری با شرکت های داخلی و خارجی توانسته ایم اعتبار مناسبی میان آن ها بدست آورد و افتخار همکاری با برند های مشهور همچون TOF , BROUN,BROWNS , CARLOS BLUM  و ... را داریم .

برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره رایگان از طریق تماس با ما با افتخار پاسخگوی شما هستیم.

کیفیت هرگز از مد نمی افتد ... 

برچسب ها : تگ ثبت نشده است